Jesteśmy grupą ludzi, którzy oddali swoje życie Jezusowi i stali się Jego uczniami. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia osobiście doświadczył Bożej miłości. Połączył nas Jezus, który jest naszym Panem i Zbawicielem. Są wśród nas starsi i młodsi. Razem chcemy iść za Chrystusem i mówić innym jak dobry jest Bóg.

Chcemy abyś i Ty przekonał się, jak bardzo On Cię kocha i jak ważny jesteś dla Niego. Jezus umarł za Ciebie na krzyżu. Zapłacił najwyższą cenę, byś mógł dziś żyć pełnią życia w zdrowiu, szczęściu, wolności i błogosławieństwie. Nie musisz zasługiwać na Jego miłość, ani próbować przypodobać się Bogu. Podobasz Mu się właśnie taki, jaki jesteś. Możesz zaprosić Go do swojego serca, powierzyć swoją przyszłość w Jego ręce, a gwarantujemy Ci, że Twoje życie stanie się fascynującą przygodą!

Modlitwa

Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że umarłeś za mnie na krzyżu. Wierzę, że zapłaciłeś najwyższą cenę za moje grzechy i wziąłeś na siebie moje choroby. Oddaję Ci swoje serce. Bądź moim Panem i Zbawicielem. Dziękuję Ci za to, że od tej chwili mogę już żyć dla Ciebie.

Chcielibyśmy, aby to miasto, w którym mieszkamy, Poznań, było miastem pełnym zdrowych, szczęśliwych, spełnionych, cieszących się każdym dniem ludzi, którzy wiedzą po co są na tej ziemi, kto ich stworzył i czerpią moc, radość, cierpliwość oraz podnoszą się z każdego upadku, dzięki relacji z Silnym Bogiem, Jezusem i Duchem Świętym.

Jesteśmy też ludźmi, którzy spędzają ze sobą dużo czasu, powodem nie jest tylko to, że się lubimy, ale również to, że razem pracujemy dla Pana. W naszym Kościele jest wiele służb, począwszy od służby uwielbienia, która pomaga nam pieśnią i namaszczonym słowem chwalić i dziękować Bogu. Wszyscy lubią porządek, ale żeby móc z niego korzystać musi istnieć służba witająco- porządkowa oraz służba techniczna. Pełnią one bardzo ważną funkcję dla Kościoła i choć może jej aktywistów mniej widać nadal są niezwykle cenni i potrzebni, a efekty ich pracy są już bardzo widoczne. Jesteśmy zasilającymi się członkami, bez służby technicznej, służby uwielbienia nie byłoby w ogóle nic słychać, w najlepszym wypadku bardzo słabo. Służba książek i dystrybucji Słowa pomaga nam wzrastać, rozwijać się i utrwalać to, co może już słyszeliśmy, ale jeszcze nie zapisało się na trwałe w naszej pamięci. Najmłodsi członkowie naszego Kościoła również mają odpowiadające im nauczanie, a mianowicie służbę dzieci zwaną też szkółką niedzielną, gdzie nie tylko poznają historie biblijne, zdobywają wiedzę na temat Trójcy Świętej, niczym nieograniczonej miłości jaką Bóg Ojciec, Jezus Chrystus i Duch Święty chcą je obdarzać każdego dnia, a także bawią się, uczą współpracy i szacunku do siebie nawzajem. Jeśli dzieci to i młodzież znajdzie u nas swoje miejsce. Mamy dwie służby młodzieżowe, dla młodzieży młodszej i starszej, gdzie uczymy się tego, co dzieci tylko w nieco bardziej dorosłym wydaniu. Młodzież starsza sama przygotowuje Słowo, które formuje na przestrzeni tygodnia, kiedy podczas codziennego przebywania z Panem uczy się, doświadcza miłości i nabywa mądrości, którą dzieli się z resztą chcących wzrastać młodych ludzi. Młodzież młodsza posiłkuje się póki co niezgłębioną i niewyczerpaną przez nas mądrością Pastora i Pastorowej. Pastor ma także może oczywistą, ale jakże ważną służbę Słowa, którym dzieli się z nami każdej niedzieli w sposób niezwykle energetyczny i niedający nie tylko zasnąć, ale nawet nudzić się choćby przez chwilę. I na koniec wisienka na torcie, czyli służba multimedialna. Nie trzeba tłumaczyć, że bez niej nie bylibyście na tej pięknej stronie i nie czytalibyście tego wpisu ☺