Ślub Bartosza i Magdaleny – fotorelacja

Posted by | Wrzesień 22, 2014 | Aktualności, Fotorelacje, slider | No Comments
5

W niedzielę 14 września nasze nabożeństwo zmieniło się w ceremonię ślubną. Bartosz Bilicki, członek naszego kościoła wraz z Magdaleną Madalińską z Międzynarodowego Kościoła Chrześcijańskiego The Way postanowili powiedzieć sobie „sakramentalne tak”. Po trzynastu miesiącach znajomości i po trzech miesiącach narzeczeństwa państwa młodych, spotkaliśmy się wszyscy razem, by być świadkami tego wydarzenia. Nabożeństwo było otwarte dla wszystkich, dzięki czemu, w niecodziennym gronie mogliśmy razem uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Ślub Magdy i Bartka Bilickich

Grupa uwielbienia spisała się na szóstkę z plusem! Poza pieśniami śpiewanymi często na naszych nabożeństwach, takich jak: „Jezus mym zwycięstwem jest”, „Moje łzy zamieniłeś w taniec” czy „Każdego dnia” grupa wykonała też polską interpretację utworu „Hallelujah” Leonarda Coehna – wyszło cudownie, jednak nie był to koniec – Justyn Czekański, specjalnie dla Młodej Pary zarapował napisany przez siebie tekst, który idealnie pasował do tego wydarzenia.

Pastor Marian Rassek,  w bardzo dynamiczny i jednocześnie niezwykle prosty sposób przybliżył gościom istotę Ewangelii. To nie było standardowe kazanie „ślubne”.  To było kazanie o Miłości, ale przede wszystkim Boga do człowieka wyrażone w Ewangelii. Wielu gości było poruszonych tymi słowami!

Cieszymy się więc razem Młodymi i błogosławimy im a Państwo Młodzi dziękują wszystkim za pomoc w organizacji tego ważnego dla nich wydarzenia.

Poniżej zdjęcia z tej uroczystości:

Zdjęcia Krzysztofa Czechowskiego:

 

Zdjęcia Andrzeja Wiśniewskiego: