Festiwal życia 2014 – fotorelacja!

Posted by | Wrzesień 22, 2014 | Aktualności, Fotorelacje | No Comments

Festiwal Życia - logo

Za nami Festiwal Życia 2014 Katowice-Kraków. Wydarzenie które zorganizowała Fundacja David’a Hathaway’a i polskie kościoły chrześcijańskie. Dzięki David’owi tysiące ludzi mogło dotrzeć na festiwal darmowymi autokarami oraz usłyszeć Dobrą Nowinę, przyjąć Jezusa do swojego serca i modlić się o uzdrowienie.

Z Poznania wyjechaliśmy dwoma autokarami pełnymi ludzi spoza naszej społeczności. Podczas podróży poznawaliśmy siebie nawzajem, nawiązywaliśmy relację i spędzaliśmy miło czas. Organizatorzy przygotowali dla nas wiele atrakcji począwszy od koncertów znanych nam wykonawców po konkursy i obfite atrakcje dla dzieci. Nasi goście modlili się o przyjęcie Jezusa do swojego serca oraz o uzdrowienie. Pan działał! W Krakowie doświadczyliśmy cudownego rozmnożenia posiłku – 2 bochenkami najadła się cała grupa osób! Chwała Jezusowi.

W drodze powrotnej rozmów nie było końca, poruszaliśmy tematy związane z festiwalem oraz to kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Wierzymy, że festiwal był początkiem nowej drogi dla osób które postanowiły zaufać BOGU.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z naszej wyprawy. Więcej zdjęć na naszej stronie na facebooku.